Zakrwawiony śluz - czego jest objawem?

Witam was,
bardzo się cieszę, że natrafiłam na ten post, bo dotyczy on też mnie. Od około 2 miesięcy wydobywa mi się z pochwy dużo śluzu, bardziej takiego wodnistego i też ciągnącego się, a od 4 dni śluz jest raz bardzo gęsty, raz rzadki, ale ciągnący i bardzo jest ten śluz skrwawiony aż ciemno brunatnym kolorem.
Jak umyję się, nie ma śluzu przez jakiś czas, ale jak oddaję dużo moczu pod dużym „ciśnieniem”, wydobywa się z moczem, a przed chwilą, jak skorzystałam z toalety, to w śluzie było widać, że ta krew jest świeża. Nie jest to część okresu, bo powinien wypaść 25 lutego, tylko, że mam okres nieregularny, około tygodnia różnicy, a ostatnio było aż 2 tygodnie i również byłam zaniepokojona. Co to może się dziać?
Proszę o jak najbardziej szczegółową odpowiedź, bo tyle że lekarza muszę odwiedzić, to wiem, ale jestem chora na grypę i nie mam możliwości na razie:(

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pani objawy są o tyle niepokojące, że acykliczne, nie związane z fazami cyklu miesiączkowego. Spowodowane są one najprawdopodobniej przez schorzenie narządu rodnego, które może zdiagnozować jedynie lekarz ginekolog podczas badania. Dokonuje się tego przez eliminację kolejnych możliwych przyczyn, takich jak infekcja, nadżerka, polip lub rak szyjki macicy, mięśniaki macicy, endometrioza, etc.
Niektóre z tych schorzeń wymagają szybkiej interwencji lekarskiej, grożąc nieleczone bezpłodnością czy innymi poważnymi konsekwencjami dla Pani zdrowia, dlatego proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza bardziej niż to konieczne ze względu na grypę.

Pozdrawiam serdecznie!