Zakrzepica a wykonanie tatuażu

Witam. Mam pytanie. 5 lat temu zrobił mi się zator w prawym kolanie. Wykryto u mnie zakrzepice która była leczona tylko rok i od czterech lat nie biore już zadnych lekow. Czy powinnam brać nadal te leki i czy z tą chorobą mogę zrobić sobie tatuaż?

Aleksander Ropielewski

Może Pani wykonać tatuaż. Jeżeli był to pojedynczy epizod zakrzepicy to nie ma konieczności dalszego przyjmowania leków. Ostateczną decyzję jednak proszę podjąć z lekarzem, który ma pełny wgląd w Pani historię leczenia.