Zakrzepica powodem poronienia

Witam, poroniłam 5grudnia,po kontroli ginek.okazało się, iż na jajniku mam torbiel 8cm, która mogła powstać na skutek ciąży pozamacicznej. Po następnej kontroli i szeregu badań, torbiel zmniejsza się, beta również.Cały czas plamię na brązowo, proszę o odpowiedż, ile jeszcze będzie to plamienie trwało, czy do całkowitego wchłonięcia się torbieli ?Kiedy też można wykonać badania hematologiczne po poronieniu, w kierunku zakrzepicy, która najprawdopodobniej była przyczyną kolejnego poronienia ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u ginekologa, wykonanie badania USG i badań hormonalnych. Badania w kierunku obecności trombofili warto wykonać po ńormalizacji beta HCG. Pozdrawiam