Zakrzepica żył głębokich kończyn dolnych i ból głowy

Od tygodnia leczę się na zakrzepicę żył głębokich kończyn dolnych. Przyjmuję 1/dziennie Clexane 40mg. Od kiedy zaczęłam leczenie odczuwam BARDZO silny jednostronny ból głowy. Jest kłujący, zlokalizowany w jednym obszarze. Ból promieniuje do oka. Poza tym zaburzenia widzenia. Dodam że bólowi temu towarzyszy ucisk w szyi po tej samej stronie oraz lekkie sztywnienie karku. Czy mogą być to związane z zakrzepicą lub z lekiem który na nią przyjmuję? Jeśli tak nie jest, to co to może być ?

Witam,
raczej nie są to objawy związane z tą chorobą lub jej leczeniem. Objawy moga sugerować napad migreny (która dobrze poddaje się leczeniu Aspiryną 1g.). Prosze skonsultować się z neurologiem i okulistą.

Pozdrawiam
Agnieszka Nowak-Musiej