Zakrzepica żył głębokich nogi i niedrożność żyły

Witam,jestem po przebytej zakrzepicy zyl gleb.nogi.usg.wykazalo niedroznosc 1 z zyl .czy operowanie zylakow w tym przypadku jest mozliwe?

Wszystko zależy od tego czy niedrożność tej żyły utrzymuje się i nie cofa się. Jeśli nie dojdzie do rekanalizacji tej żyły, dalej pozostanie zatkana to operacja żylaków w takim przypadku jest bezwzględnym przeciwwskazaniem.