Zakrzepica żył głębokich przy stwierdzonej padaczce u dziecka

Moj 15 letni syn miewa bardzo silne ataki najprawdopodobniej padaczki ,jestem przerarzona tymi atakami gdyz syn traci przytomnosc ,przestaje oddychac ,drgawki sam tak silne ze z trudem go utrzymuje 4 dorosle osoby ,ponadto staje sie przy tym bardzo agresywny. Ratownicy medyczni podawaja podwojne dawki Relanium oraz Midanium .prosze o porade oraz polecenie mi jakiegos dobrego specjalisty .Obawiam sie o e zycie syna gdyz choruje na zakrzepice zyl glebokich. MUTACJA -LEIDEN. Jestem z wlkp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety ale trudno mi jest pomóc w takiej sytuacji ze względu na to iż nie mam wiedzy na temat ośrodków w Wielkopolsce. Osobiście sugerowałbym pediatryczny ośrodek akademicki w Poznaniu.

Konieczne leczenie u NEUROLOGA I HEMATOLOGA
Odpowiedni dobór leków przeciwpadaczkowych i przeciwzakrzepowych
Rzadka mutacja powodująca zaburzenia zakrzepowe! zwykle rodzinna
Kontrola czynników krzepnięcia, bialka C i S, i prób wątrobowych!