Zakrzepica żył głębokich - zatorowość płucna

Zakrzepica zyl glebokich - zatorowosc plucna Moj maz od osmiu lat choruje na zakrzepice, regularnie prezyjmuje 7,5 mg warfarin ,INR na poziome 2-3 ,stwierdzona genetyczna trombofilia.Mimo regularnie przyjmowanych lekow dochodzi do nawrotow choroby,tzn. do powstawania zatorow ,ktore odrywaja sie I przemieszczja sie do pluc .Umieszczenie filtra sie nie powiodlo,poza tym jest niebezpiczne.Jak uskutecznic leczenie ?

WItam,
Mąż powinien być pod stałą opieką hematologa. Wg zaleceń, dawka Warfinu powinna być zwiększona, aby utrzymywać wyższy INR, lub do stosowanego leczenia powinna być dołączona aspiryna.
Proszę zaczerpnąć opinii dobrego hematologa.

Pozdrawiam
Agnieszka Nowak-Musiej