Zakrzepowe zapalenie żył a opuchlizna kostki

Puchnie mi prawa kostka chirurg powiedział ze to zakrzepowe zapalenie żył leczę się już trzy miesiące przyjełam już 50 zastrzyków i nie ma poprawy ,wyniki tarczycy mam dobre usg tarczycy w normie , usg żył nie stwierdzili zadnych zakrzepów nie wiem co mi jest rano kostka jest normalna a po godzinie znowu pchnie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jakie zastrzyki Pani dostała? Skoro USG naczyń kończyn dolnych nie wykazało zakrzepicy, to znaczy, że jej nie ma, a przyczyna puchnięcia stawu skokowego jest inna. Wskazane wykonanie RTG tego stawu.