Zakrztuszenia własną śliną

Dlaczego krztuszę się własną śliną?Coraz częściej zdarza mi się,że ślina dostaje mi się chyba do tchawicy i następuje wtedy silny atak kaszlu,robię się czerwona na twarzy,brakuje mi tchu.Po chwili ustępuje kaszel,a ja dłuższą chwilę nie mogę uzyskać mojej barwy głosu.Czy jest na to jakaś rada?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, niewykluczne że to jakis problem neurologiczny.