Zakrzywienie członka podczas wzwodu

Dzień dobry. Mam pytanie moje prącie podczas wzwodu dosyć mocno wygina się w prawą stronę, wzwody nie powodują bólu, podczas wytrysku odczuwam normalną przyjemność. Natomiast kiedy penis jest wygięty mogę go delikatnie ręką naprostować, nie wyczuwam żadnych twardych blaszek na prąciu charakterystycznych dla choroby peyroniego czy mimo to mogę mieć tą chorobę ? aha i skrzywienie prącia w czasie wzwodu niekiedy wynosi ok. 30 stopni. proszę o radę

Witam,
Objawy, które Pan opisuje wykluczają chorobę Peyroniego, która objawia się skrzywieniem członka i wyczuwalnym stwardnieniem osłonki białawej w prąciu. Dodatkowo bardzo często towarzyszy temu ból podczas wzwodu i haczykowate zagięcie członka w górę albo w dół. Objawy, które Pan opisuje świadczą o fizjologicznym odchyleniu członka i może dotyczyć nawet 30 % mężczyzn. Odchylenie to przeważnie jest w prawo lub w lewo i może sięgać właśnie do trzydziestu procent. W razie dalszych wątpliwości proszę się udać na konsultację do lekarza urologa.
Pozdrawiam serdecznie,
A.C.