Zakrzywienie penisa

Jakie odchylenie jest dopuszczalne? Bo u mnie wygląda to niepokojąco. A czy we wzwodzie powinno być większe zakrzywienie niż w spoczynku penisa?

Zakrzywienie w pionie jest jak najbardziej prawidłowe o ile nie utrudnia normalnej aktywności seksualnej. Zwykle w czasie wzwodu ujawnia się w bardziej widoczny sposób. Jeśli natomiast zakrzywienie jest w bok (lewo lub prawo) lub o stopniu znacząco utrudniającym stosunek seksualny należy szukać porady u urologa. Czy doznał Pan urazu? złamania prącia?