Zakrzywiony członek i problem ze wzwodem. Czy to jakiś defekt?

Witam ;) Mam 18 lat, mój chłopak 19. Od jakiegoś czasu chcemy zacząć współżyć, jednak nam się to nie udaje. Zaczynam się martwić, a chłopak nie chce o tym rozmawiać. Sprawa wygląda następująco: kiedy dochodzi do wzwodu, chcemy nałożyć prezerwatywę i w tym momencie jego członek opada. Po takim incydencie on ma bóle podbrzusza - ale to jest normalne. Czy chwilowy wzwód może być związany z tym, że jego członek jest zakrzywiony w dół? Czy takie zakrzywienie jest groźne? Czy to objaw jakiejś choroby? Czym to jest spowodowane? A może to tylko taki defekt? Chłopak wstydzi się chwilowego wzwodu, jak i tego, że jego członek jest zakrzywiony. Jest przygnębiony i nie chce o tym rozmawiać. Czy powinnam go zaciągnąć do lekarza? Bardzo się martwię. Proszę o pomoc :( Pozdrawiam akloiw

Redakcja abcZdrowie

Witam,

zakrzywiony członek Pani chłopaka nie jest bezpośrednią przyczyną jego problemów ze wzwodem. Jest to dość popularna przypadłość u mężczyzn i nie powinna mieć wpływy na Państwa życie seksualne. Możliwe jest jednak, że wstyd wywołany tą niedoskonałością anatomiczną wywołuje u Pani chłopaka stres, a w efekcie - problemy ze wzwodem. Proszę mówic mu, że akceptuje Pani jego niedoskonałości i wsperać go w kolejnych próbach podejmowania współżycia. Problem powinien wtedy rozwiązać się samoistnie.