Zakrzywiony pęcherzyk żółciowy a starania o dziecko

witam, mam zakrzywiony pęcherzyk żółciowy, lekarz przepisał mi branie przez 3 miesiące leku PROURSAN, jak długo po odstawieniu leku mogłabym zacząć starać się o dziecko, tak aby było to bezpieczne dla maluszka? czy wiadomo kiedy lek "wypłucze" się z organizmu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje po leczeniu udać się do lekarza prowadzącego. Zaleci odpowiednie dalsze postępowanie.