Zakwasy po ćwiczeniach a badania kinazy kreatynowej

w dniu 17 stycznia odbyłem I trening z udziałem trenera personalnego po treningu czułem sie dobrze ale rano miałem zakwasu na nogach i poszedłem w dniu 18.stycznia na badania morfologia kinaza kreatynowa wynik wyszedł 3900 czy jest to związane z wysiłkiem czy mi coś dolega pozostałe wyniku w normie morfologia

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik może być związany z intensywnym treningiem, aby był wiarygodny sugeruję na przynajmniej dwa dni przed badaniem nie trenować.
Pozdrawiam