Żal do matki u 35-latka

chciałbym pójść w swoją stronę ale brata do zakładu nie oddam....dziś miał atak i trzymał mnie za rękę...nie....życie mi uciekło...mam żal do całego świata....co mam zrobić..????czuję do mamy nienawiść...ojciec rok nie pije a ona cały czas robi na złość..nawet papiery chowała na ojca zasiłek.powiedziałem jej że jaa z nią rodziny nie zakładałem....

Witaj,
bardzo Ci współczuję i rozumiem.Moim zdaniem możesz jednak popytać w przychodni zdrowia o pomoc w pielęgnacji brata przez pilęgniarkę środowiskową,albo w OPS,zaleznie od jego stanu.Nie przeszkadza to realizowac własnego .zycia.Tym bardziej,gdy nie jesteś lekarzem.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza