Załamanie po odejściu żony

Halo Mam 43 lata i zona odeszla powiedziala ze przestala mnie kochac moj swiat sie rozlecial i nie potrafie sie pozbierac mam wspaniala coreczke ktora teraz widuje 2 razy w tygodniu i dostaje szalu nie potrafie sie z tym uporac mieszkamy osobno 5 miesiecy

Rozstanie jest bardzo trudną sytuacją życiową i "pozbieranie" się po nim porównywalne jest z żałobą po stracie bliskiej osoby. W momencie, kiedy odczuwa Pan dyskomfort, nie czuje kontroli nad tym co się dzieje i jak się Pan czuje oraz ma przeświadczenie, iż sobie nie radzi - wskazana będzie konsultacja osobista z psychologiem. Najwyraźniej nie potrafi Pan samodzielnie zamknąć etapu w swoim życiu i potrzebuje wsparcia ze strony innych osób - bezstronny specjalista będzie w tym wypadku bardzo pomocny. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Może Pan skorzystać z konsultacji u psychologa lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym będą w stanie ocenić jaka forma pomocy będzie dla Pana odpowiednia.