Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leki przeciwdepresyjne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Odbiera chęć do życia, zabiera energię. Jak walczyć z depresją? Można stosować leki. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o lekach na depresję.

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję straty mamy i tak trudnej dla Pani sytuacji. W takich szczególnie ciężkich okresach - np. czasie żałoby czy radzenia sobie z chorobą dziecka - trzeba i warto zapewnić sobie pomoc i wsparcie bliskich, a także profesjonalną pomoc psychologiczną. Może Pani zgłosić się np. do Centrum Interwencji Kryzysowej czy Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Witam, Może tak być,że dziecko zareagowało chorobą pod wpływem obserwowanego u Pani załamania.Nie pisze Pani,jak ten stan wygląda obecnie,ale jeśli jest tak,jak rozumiem,że zaczyna to Panią łamać,powinna Pani zgłosić się równoczesnie o pomoc dla samej siebie.Oczywiście,również i ja jestem gotowa Panią przyjąć. Pozdrawiam ciepło i zachęcam.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0

Witam, Bardzo współczuję straty mamy i sytuacji choroby dziecka. W takich momentach warto zwrócić też uwagę.na siebie, swoje potrzeby i poszukać wsparcia najbliższych oraz skontaktowania się z psychoterapeutą. Można skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego w Pani miejscowości. Pozdrawiam serdecznie,

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy