Załamanie po usunięciu nerki z powodu raka złośliwego

witam serdecznie moj tata mial usuneta nerke rak złośliwy okazało się że zle ja usunięto i są przeżuty kolo wany po operacji do tego lekarz mówi że jest nieoperacyjny tata gorączkuje poci sie i wogóle sie załamał a co najgorsze jest to że cały czas go tam uciska boli ... czy już nic się nie da z tym zrobić proszę o odpowiedz z góry bardzo dziękuję pozdrawiam

Leczeniem zaawansowanych nowotworów nerek zajmują się chemioterapeuci. Potrzebna jest konsultacja tego lekarza. Jeżeli jednak leczenie nie może być podjęte ze skierowaniem do poradni paliatywnej należy udać się jak najszybciej aby objąć tatę prawidłowym leczeniem zmniejszającym dolegliwości.

Witam , za mało wiem o przebiegu choroby abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego! Proszę pozostawać pod opieką onkologa prowadzącego! z.żurawski