Załamanie przy leczeniu nerwicy z napadami lękowymi

witam.od 4 lat lecze sie na nerwice z napadami lękowymi.obecnie biore Efevelon sr 112,5 mg.uczeszczam na terapie indywidualna psychodynamiczna.teraz przechodze kolejne załamanie,złe samopoczucie daje sie we znaki.chciałabym wkoncu zaczac normalnie funkcjonowac,bez ciagłych dołków.brałam juz leki z wszystkich grup.niewiem czy znowu czeka mnie kolejna zmiana leku?jestem totalnie załamana.jak juz mi sie wydaje ze wychodze juz na prosta to znowu jest dołek.boje sie,.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie napisałaś jak długo uczęszczasz na terapię i czy zauważyłaś choć niewielkie zmiany na lepsze. Jednak myślę, że musi być przyczyna tego, że w momencie, gdy myślisz, że wszystko będzie dobrze pojawia się "dołek". Moim zdaniem powinnaś przedyskutować tę sprawę ze swoim terapeutą - może wspólnie dojdziecie do pewnych konkluzji.
Pozdrawiam