Załamanie sportowca po urazie

Był moment, że mój narzeczony powiedział mi, że potrzebuje na jeden dzień gdzieś pojechać sam, odciąć się od wszystkiego. Pojechał, ale wrócił już z pozytywnym nastawieniem. Zaczął sam mówić o ślubie, o wspólnym życiu, zabiegał o mnie, okazywał dużo miłości. Mój Ukochany trenuje piłkę nożną i na ostatnim meczu doznał poważnej kontuzji i niewiadomo, czy będzie mógł dalej grać. Załamał się, możenie mówił o tym otwarcie, ale widziałam to po nim. I gdy był na zwolnieniu zaczął negatywnie myśleć...

WItam serdecznie, mam wśród moich Pacjentów wielu sportowców, którzy znajdowali się w podobnej systuacji.
Kontuzja i związana z nią bezradność i bezczynność, a także obawa przed niewiadomą przyszłościę mogą doprowadzić nawet do depresji. Dlatego sugerowałbym odwiedzenie psychoterapeuty lub psychologa zanim będzie za późno.
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza