Zaleganie wydzieliny w gardle a zabieg korekty przegrody nosowej

przez ostatni rok zaczelam chorowac kilka razy do roku na antbiotykach, flegme mialam non stop w gardle, nie mogac jej ruszyc.Na tomografii, lekarz dostrzegl plyn w prawej zatoce zaproponowal wyprostowanie przegrody nosa co prawdopod bylo przyczyna mojej flegmy.Kosztowny zabieg, Jestem juz 7 tyg po zabiegu, od 3 dni wrocilam do pracy,nos super, zero kataru a flegmy co raz wiecej, gesta, nie dająca sie odpluc, duzi mnie, gardlo-jakby bylo tam mnostwo szkła,trudno przelknac sline.Pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, najlepiej wykonującego zabieg lub do lekarza oddziału w którym był wykonywany. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.