Zalety i wady stosunku analnego

dlaczego kobiety lubia jak facet wklada czlonek w odbyt a czasami potrafia dojsc jesli chodzi o orgazm

Dzień dobry!

Seks analny nie jest dewiacją (jak sugerowałby wybrany dział pytania). Ma za to swoje wady i zalety. Każda kobieta (i mężczyzna też) ma własne odczucia wobec tego tematu. Część ludzi docenia tą formę seksu. Okolice odbytu są silnie unerwione, wrażliwe na dotyk, więc możliwe jest przeżywanie orgazmu na skutek takich pieszczot. Seks oralny może być jednak również bolesny czy rodzić skojarzenia z brakiem higieny, zanieczyszczaniem kałem.

Pozdrawiam!

Raczej kobiety nie przepadają za penetracją analną. Niewielki procent par stosuje praktyki analne jako codzienną praktykę. Większość jednak próbuje, głównie pod wpływem oczekiwań partnera.
Wiele takich prób pozostaje próbami, bo panowie przystępują do tej czynności zazwyczaj nieumiejętnie, wzorując się na filmach pornograficznych...
Niechęć do seksu w kiszkę stolcową stałych partnerek napędza koniunkturę paniom oferującym komercyjne usługi seksualne.
Z kolei nieuświadomione młode dziewczyny czasami preferują seks analny traktując to jako zabezpieczenie przed ciążą, jest to naiwny pogląd. Można zajść w ciążę, bo nasienie wypływa z odbytu.
Częstym błędem jest współżycie analne bez prezerwatywy, a potem penetracja pochwy.
Grozi to infekcjami drobnoustrojami kałowymi.
Stymulacja analna jest skuteczna u obojga płci, także bez głębokiej penetracji. I taka forma aktywności jest częstsza od zachowań penetracyjnych, tym bardziej, że zbyt słaba twardość penisa uniemożliwia anal, choć umożliwia wejście w waginę.
Podsumowując, praktyki analne są wariantem mniejszościowym i pozostaną sprawą indywidualną i prywatną pary.
Pozdrawiam. JW