Założenie aparatu ortodontycznego a konieczność usunięcia ósemek

Witam, chciałbym za dwa miesiące założyć aparat na zęby i dlatego też zrobiłem sobie już zdjęcie panoramiczne zębów. Czy mogą mi Państwo udzielić informacji po obserwacji tej fotografii, czy do założenia aparatu konieczne jest usunięcie ósemek ? oraz czy widać jakieś inne nieprawidłowości w zębach na tym zdjęciu ? https://www.fotosik.pl/zdjecie/f52a98259aa308de

Decyzja o ewentualnej ekstrakcji ósemek nie powinna być podejmowana jedynie na podstawie zdjęcia pantomograficznego. Na zdjęciu widać że są one pochylone i istnieje zagrożenie uszkodzenia korzeni siódemek. Alternatywą jest próba wyprostowania ósemek metodą Bacha. Pozdrawiam