Założenie drutów w przypadku złamania z przemieszczeniem w kostce

Witam 3 tygodnie temu mialam operacje włożono mi druty .,było to złamanie z przemieszczeniem w kostce .czy lekarze bedą mi te druty wyciagali ? jak tak to czy to konieczne ? po jakim czasie ? czy to bardzo boli ? z gory bardzo dziekuje za opowiedz

Zespolenie metalowe u młodych osob należy usunąć, zwykle po kilku miesiącach . Znieczulenie podobne do tego przy pierwszej operacji