Założenie implanta a wybielanie

Od 2,5 roku nosze aparat ortodontyczny stały. Wlutym miałam robiony zabieg implantacji, na razie została wkręcona sama śruba. Pod koniec sierpnia mam wyznaczony termin odsłonięcia implanta. Stąd moje pytanie. Chciałam podkreślić efekt nowych, prostych zębów, wybielając je. Jak to zrobić, kiedy dwójka będzie implantem? Kiedy najlepiej to zrobić - przed koroną, po ściągnięciu aparatu czy po zakończeniu całego zabiegu? Słyszałam coś o koronie tymczasowej, ale nie wiem dokładnie czy ona się nadaje .

Witam
Wybielanie należy wykonać po ściągnięciu aparatu (miejsca, gdzie teraz są zamki nie wybielą się) i przed wykonaniem korony docelowej (jej kolor dobierany jest do koloru zębów sąsiednich).