Założenie koronki na martwą jedynkę

Witam.kobieta 35lat Mam miec zakladaną na martwą jedynke samą koronkę.Moje pytanie jest czy nie lepieł zalozyc wklad korzeniowy-koronowy.

Witam. wszystko zależy od tego w jakim stanie jest ząb. Jeżeli ząb, oprócz wypełnienia w punkcie trepanacyjnym, ma również wypełnienia po obu stronach stycznych to jak najbardziej wkład byłby wskazany. W przeciwnym razie niekoniecznie. Ale zadecydować powinien lekarz, który będzie wykonywał koronę. Pozdrawiam