Założenie licówki na zdrowy ząb

Czy można założyć licówkę na zdrowy ząb? Ząb jako jedyny jest wysunięty do tyłu,jest to dwojka dolna lewa.Chcialabym zeby był prosty tak jak pozostale.Czy jest taka mozliwosc?

Dzień dobry Pani, licówka jest cienkim płatkiem porcelany naklejonym na powierzchnę zęba i jej zadaniem jest poprawić jego kształt. Natomiast to co chce Pani uzyskać raczej wiąże się z pewnym oszlifowaniem części zęba, a jeżeli jest on całkowicie zdrowy, to nasuwa się pytanie czy warto? Bo jeżeli nakleimy tylko tak aby wypełnić lukę, to będzie ząb grubszych od strony brzegu siecznego , a to już będzie przy uśmiechu widoczne. Lepszym rozwiązaniem jest naklejenie kilku zamków lingwalnych i w prowadzenie zęba do łuku. Proces taki nie trwa długo.
Pozdrawiam :)