Założenie prezerwatywy na lewą stronę

Zakładajac prezerwatywe nasunąłem ją lewą stroną(penis byl lekko wilgotny), po czym zmieniłem na dobra prawa stronę za nim wszedłem w partnerke wytarłem prezerwatywe lekko kołderką i naśliniłem. Dziewczyna miała ostatni dzien cyklu(nie krwawiła). Proszę o odpowiedz.

Wytarcie płynu nasiennego do sucha niszczy plemniki, ryzyko więc jest bardzo małe (o ile prezerwatywa została wytarta dokładnie), choć nie można wykluczyć go całkowicie. W przypadku powtórzenia się takiej sytuacji bezpieczniej jest użyć nowej prezerwatywy. Pozdrawiam!