Założenie sztucznych rzęs w 34. tygodniu ciąży

witam czy jesli jestem w ciazy w 34 tyg, czy moglabym sobie pozwolic na zrobienie sztucznych rzes metoda 1:1 czy nie mozna ?

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Szczerze odradzam, stylizacja następuje przy użyciu kleju, w składzie którego znajdziemy np. formaldehyd o działaniu rakotwórczym. Zabieg przedłużania rzęs niesie ze sobą również ryzyko reakcji alergicznych i infekcji, co może wpłynąć również na Pani dziecko. Pozdrawiam