Założenie szyny po uderzeniu palca

Uderzyłem palcem wskazującym lewej ręki, pojechałem na SOR lekarz założył mi szynę żeby mnie nie bolało i napisał że palec jest stłuczony po 7 dniach miało przejść. Po 3 tygodniach pojechałem do chirurga który kazał mi nosić jeszcze jeden tydzień. Potem okazało się że nie mogę zginać palcem opuchlizna zeszła, ale nadal mam siny pierwsze podejrzenia lekarza padły na naderwane ścięgno, lecz powiedział że może przejdzie i nie będzie potrzeby robić zdjęcia. Czy mogę mieć naderwane ścięgno?

Aleksander Ropielewski

Nie można tego wykluczyć, jednak nie mam możliwości tego potwierdzić badaniem.