Założenie wkładki TT380 ACTIVE

witam .2010 mialam zalozona wkladke wg,informacji na ulotce TT380 ACTIVE...nie jest zaznaczony rodzaj wkladki czy to mini...jedynie napisano dlugopisem,cytuje:,, DO.15".. tak jakby byla to informacja ze do 2015 roku....czy mam zalozona 10letnia?...czy 5-cio,,, Panstwa odpowiedz byla ze na 10 lat...to co oznacza ta dopisana informacja....jezeli nie jest na ulotce zakreslony rodzaj?,,,dziekuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Według producenta wkładka może być utrzymywana przez 10 lat. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości proszę udać się do ginekologa, który oceni, czy wkładkę można w dalszym ciągu utrzymywać czy nie.
Pozdrawiam