Założeniu licówek na kłach

witam mam pytanie bo zastanawiam sie nad licówkami ale nie wiem czy da sie je zrobic na kłach , poniewaz moje 1 sa proste a 2 chowaja sie pod nie a 3 to jest własnie dla mnie problem bo to kły juz i nie wiem czy da sie to zrobic .prosze o odpowiedz.

Licówki można zrobić również na kłach, ale nie wiem jaki to w Pani przypadku ma sens..dobrze ustawione "jedynki", cofnięte znacznie i schowane "dwójki" a kły mają być olicowane? Konieczna konsultacja i dokładne sprecyzowanie oczekiwań.