Założona korona na metalu, na pękniętym zębie

Witam. Borykam się z takim problemem 2 miesiące temu została mi założona korona na metalu na pękniętym zębie ale twierdze, że nie słusznie, ponieważ ząb czyli lewa jedynka nie była w takim stopniu uszkodzona do korony (lekarz stomatolog tłumaczył, że na te miejsce oddziałuje duża siła i wypełnienie kompozytowe może wypaść). I jeszcze na dodatek jest źle dopasowana. Poniżej zamieszczam link do zdjęcia pękniętego zęba: http://images.tinypic.pl/i/00781/36yc0ka1b089.png

Sposób leczenia zależy od wcześniejszego uzgodnienia Pacjenta i lekarza - co jest możliwe, a co nie. Lekarz tłumaczy co jest za, a co przeciw. Dopiero mając zgodę Pacjenta rozpoczyna leczenie. Tak i w tym przypadku były możliwe inne rozwiązania. Co do dopasowania wykonanej pracy jeżeli są zastrzeżenia należy to reklamować.

Wszelkie wątpliwości powinien Pan rozwiązywać z lekarzem przeprowadzającym zabieg. Nie można wypowiedzieć się na temat pracy tylko na podstawie Pana opisu i zdjęcia po leczeniu. Konieczna jest cała historia, włącznie z badaniem.