Założone korony na dolne zęby

Witam, tydzień temu miałam założone korony na dolne zęby na czwórki, piątki, szóstki, siódemki po obu stronach. Do tej pory rano i wieczorem czasem w ciągu dnia doskwiera mi ból żuchwy promieniujący aż do skroni po jedzeniu i żuciu nawet kromki chleba. Muszę brać środki przeciwbólowe. Czy to normalne ? jak długo będzie mnie to jeszcze bolało?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli są nadal dolegliwości bólowe stawów to proszę konieczie udać się do lekarza stomatologa,.