Założone szwy po usunięciu znamienia

Dzień dobry, od tygodnia mam założone szwy po usunięciu znamienia. Mam skierowanie na wykonanie badań krwi od innego lekarza w calu zbadania krzepliwości krwi. Czy ta rana może wpłynąć na wyniki badań, czy takie badania będą wiarygodne? Czy po leczeniu kanałowym zęba mogę wykonać te badania krwi? Czy takie leczenie może wpłynąć na wyniki badań?

Przeprowadzone zabiegi nie powinny mieć wpływu na wyniki badań w kierunku krzepliwości krwi! - na inne badania ,np.leukocytozę - mogą mieć wpływ!!! Proszę omówić temat z lekarzem prowadzącym! zż