Założony stent a poszerzenie lewej wnęki
RTG płuc"poszerzenie lewej wnęki-naczyniowe?węzłowe?, poza tym pola płucne bez innych zmian ogniskowych,kąty p-ż wolne. Zdjęcie wykonane 28.11.2013r jeszcze nie byłem u lekarza. W pażdzierniku miałem zawał serca bez uniesienia i założono mi 1 stent-czy to może być przez założony stent?

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane przebytym epizodem niedokrwiennym czy wykonanym zabiegiem. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty kardiologa.