Założony stent a poszerzenie lewej wnęki

RTG płuc"poszerzenie lewej wnęki-naczyniowe?węzłowe?, poza tym pola płucne bez innych zmian ogniskowych,kąty p-ż wolne. Zdjęcie wykonane 28.11.2013r jeszcze nie byłem u lekarza. W pażdzierniku miałem zawał serca bez uniesienia i założono mi 1 stent-czy to może być przez założony stent?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane przebytym epizodem niedokrwiennym czy wykonanym zabiegiem. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty kardiologa.