Zamglony obraz po ostrym zapaleniu spojówek

Kilka dni temu przeszłam ostre zapalenie spojówek. Od momentu nasilenia się choroby słabo widzę. A dokładnie mam zamglony obraz przed oczami. Lekarz okulista stwierdził, że to wada wzroku. Do momentu zachorowania widziałam dobrze. Zdaję sobie sprawę z tego, że oko musi się wyleczyć. Chciałabym wiedzieć ile czasu może potrwać taki stan gdyż przeszkadza mi to w życiu codziennym jak i w pracy. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują proszę ponownie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.