Zamiana kropli Sudafed na Rhinocort

witam. od 14 miesiecy używałam kropli do nosa SUDAFED i uzależniłam sie do nich bo gdy poczułam suchosc w nosie to odrazu psikałam nos 2-3 razy dziennie. byłam u lekarza przepisała mi sprey do nosa RHINOCORT to są sterydowe krople i od i 4 dni juz SUDAFED mi nie potrzebny tylko zapomniałam zapytać ile mam kropic tymi sterydami ? tydzien dwa czy do skonczenia butelki ? czy te sterydy mi pomogą ? i juz bede mogła zapomniec o kroplach obkurczajacych ??

jak się sprawa rozwinie tego nie wie nikt. :) nikt z nas nie jest jasnowidzem.

Z reguły sterydy do nosa plus woda morska hipertoniczna i jeszcze kilka leków pomagają w walce z uzależnieniem.

Krople obkurczające można bezpiecznie stosować max 4-5 dni. :)

POWODZENIA !!!!