Zamiana leku Zinnat na Zamur i Acc 200 na Fluimucil Muko

Witam, mam 17 letnie dziecko w wtorek pani doktor stwierdziła zespółzatokowo oskrzelowej , oczywiście mamy antybiotyk, i AAC 200 , kupiłam zamantybiieni,czytałam składnik, główny jest ten sam . mam Zamur 500 zamiast Zinatu 500 i Fluimucil Muko 200 mg w zamian za Acc 200 , proszę o opinie. syn jest po korekcie Wady serca /TGA/ . Z Góry dziękuje.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Składniki aktywne preparatów są takie same dlatego nie ma problemu aby je zamienić.
Pozdrawiam