Zamiana tabletek Belara na Microgynon 21

Witam, Brałam tabl. anty. Belara( 0,03 mg etynyloestradiolu i 2 mg chlormadynonu octanu) i źle się po nich czułam. Teraz przepisał mi Microgynon 21(30 mikrogramów etynyloestradiolu i 150 mikrogramów lewonorgestrelu) I zacząć je brać normalnie po 8 dnia po skończeniu Belary, czy w ogóle nie robić przerwy? I w razie co zabezpieczać się dodatkowo? Jeżeli tak to przez jaki okres czasu?

Piotr Pilarski

Proszę nie robić żadnej przerwy wtedy antykoncepcja jest zachowana przez cały czas.

Pozdrawiam.