Zamiennik leku Lorafen 1mg

Witam. Kilka razy brałam tabletki Lorafen 1mg są dobre ale czy jest jakiś zamiennik tego leku,ale bez recepty? Trochę mi głupio chodzić do lekarza i prosić się o receptę,a problemy mam okropne i tylko Lorafen mi pomaga funkcjonować. Pozdrawiam . Aleksandra.

Piotr Pilarski

Nie ma możliwości kupienia tego leku ani leku z tej grupy bez recepty.

Pozdrawiam.