Zamienniki Aknenorminu na problemy skórne

Witam, byłam ostatnio u dermatologa, który przepisał mi aknenormin. Czytałam o nim wiele dobrych opinii, ale jest on bardzo drogi. Czy są jakieś zamienniki, które mają takie samo działanie, a są tańsze ?

Ostatnio (przynajmniej w Łodzi) najtańszy był Izotek, ale to się zmienia w zależności od zmiennej polityki cenowej różnych firm. Proszę pytać aptekarza o zamienniki, proszę dzwonić do innych aptek i pytać o ceny, sprawdzać na stronach aptek internetowych. Różnice w cenie mogą być znaczne.

Oczywiście, że może Pani znaleźć odpowiedniki.
Wystarczy zapytać w aptece o odpowiednik, lub możliwość jego zamówienia. Dodatkowo sam aknenormin, może różnić się ceną w wielu aptekach, warto poszukać miejsca gdzie cena jest niższa.