Zaminy skórne w okolicach intymnych

Witam. W okolicach intymnych pojawiły się dziwne krostki, trochę swędzą, natomiast nie pieką. Próbowałam jedną wycisnąć, nic nie wychodzilo tylko leciała krew. Mam je od ok. miesiąca i nie schodzą, a nawet mam wrażenie że ich przybywa. Co to może być? Czy jest jakiś żeby się tego pozbyć? Czy konieczna będzie wizyta u lekarza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko udać się do specjalisty ginekologa, który oceni zmiany oraz wdroży prawidłowe leczenie. Im szybciej uda się Pani na wizytę, tym szybciej pozbędzie się Pani uciążliwych objawów.