Zamykanie naczynek i różowy odcień skóry

Witam. Moja cera jest blada i różowa, miałem juz wykonane 2 zabiegi zamykania naczynek. Czy da sie zamknąć naczynka do tego stopnia ze skóra nie będzie różowa tylko bliższa bladszej lub całkowicie wyeliminować róż?

Zapewne całkowicie będzie trudno zlikwidować zabarwienie wywołane rozszerzeniem naczyń ale w dużym stopniu to się udaje. Warto próbować.