Zamykanie popękanych naczynek na twarzy a padaczka

Witam, mam padaczkę chciałabym natomiast zamknąć popękane naczynka na twarzy( przy nosie, broda,policzek) czy jest jakaś metoda, która nie koliduje z moją chorobą? Dodam, że nie zażywam już leków, ataku nie miałam od 3,5 roku.

Myślę, że mogłaby Pani spróbowć metody elektrokoagulacji. W Pani przypadku powinna ona być bezpieczniejsza od IPL. Jednak kwalifikacji powinien dokonać lekarz. Pozdrawiam