Zaniedbane TSH a nadczynność tarczycy

nazywam sie edyta mam 40 lat wlasnie dowiedzialam sie ze mam nadczynnosc tarczycy moj endrokrynolog stwierdzil ze jeszcze nie widzial tak zaniedbanego przypadku tsh-o,ooo przeciwciala tsh 30.8-oczy mam na wieszchu serce mnie boli trzesa mi sie rece -co robic kiedy to minie i czy da sie wyleczyc -dziekuje

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

Lekarz poda leki i dobierze terapię odpowiednią do stanu tarczycy, Ręce się przestaną trząść i serce przestanie tak intensywnie pracować. Prawdopodobnie trzeba będzie zastosować dietę jak przy Basedowie ale trzeba poczekać na diagnozę lekarską.

Pozdrawiam