Zanik bocznej głowy mięśnia trójgłowego i prawego mięśnia klatki piersiowej

Witam Od kilku tyg bolało mnie w okolicach łopatki prawej bark łokieć triceps i klatka piersiowa Poszperałem troche w internecie i stwierdziłem (nie byłem u lekarza) ze musi to byc problem z dyskiem w okolicy c6-c7 ? Wszyscy mówili ze bol samoistnie powinien przejść po ok 5-6tyg uwierzyłem i męczyłem sie przez te 6 tyg Racja bol przeszedł ale teraz mam zanik bocznej głowy mięśnia trójgłowego i prawego mięśnia klatki piersiowej ogólnie 20%mocy !!! Moje pytanie czy to jest cos poważnego?dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę krośnieńskie udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.