Zanik bólu piersi i brak okresu u 20-latki

Witam , mam 20 lat martwi mnie moja miesiaczka , a raczej jej brak.Przez ostanie dwa miesiace mialam regularne cykle co mnie wtedy zaniepokoilo to zanik bolu piersi ktory zawsze byl. W tym miesiacu spoznia mi sie 18 dni , zrobilam test ciazowy od ostatniego stosunku minelo 3 miesiace , ale zrobiłam go bo slyszalam ze na poczatku ciazy moze byc krwawienie , wyszedl negatywny lecz okresu nadal brak .nie mam zadnych objawow na okres ciaze . Zauwazylam wiekszy brzuch , jakby ciagle byl pełny .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi, stresem czy niewłaściwą dietą. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.