Zanik korowy mózgu z miernym poszerzeniem przestrzeni płynowych w okolicach ciemieniowych

Witam, mam 21 lat i niecały rok temu rezonans wykazał u mnie zanik korowy mózgu z miernym poszerzeniem przestrzeni płynowych w okolicach ciemieniowych. Czy może to oznaczać coś poważnego. Co więcej rok przed rezonansem robiłam tomograf który nic nie wykazał.

Badanie TK jest jedynie jedynie badaniem dodatkowym wykonanym z konkretnego powodu.
Badanie TK i MRI nie są sobie równoważne a w interpretacji wiele zależy od doświadczenia opisującego.
W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w konkretnym badaniu.
W celu ustalenia dalszego postępowania niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić neurolog.