Zanik kości po ekstrakcji trzech zębów

Witam,Kobieta 28 lat.Jestem po ostrej estracji 3 zebow obok siebie oraz zaszyciu otwartej zatoki.Niestety w tym miejscu calkowicie zanikla mi kosc(nie mam dziasla):(niestety nie stac mnie na odbudowe kosci.Bylabym wdzieczna za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy udać się do stomatologa.

Nie bardzo wiem jakie jest pytanie? Skoro po zabiegu chirurgicznym doszło do zaniku wyrostka zębodołowego, to pozostaje pytanie co chciałaby Pani tam robić i po co. Sama regeneracja kości jest kosztowna i długotrwała i tutaj nie ma żadnych tanich rozwiązań.